025-37837790
×

شرایط و ضوابط خرید

شرایط و ظوابط خرید - روز

 

به نام ایزد یکتا

شرایط و ظوابط خرید

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات داخل فروشگاه اینترنتی «روز بوک» دارای ضمانت فیزیکی کالا هستند، در صورتی که کالا از نظر فنی دچار مشکل باشد، مشتری با شماره 37837790-025 یا با ایمیل واحد فروش: e@ruzb.ir تماس حاصل می نماید و شرایط تعویض را اطلاع کسب میکند. اگر کارشناس «روز بوک» نقص را در حد تعویض بداند کلیه هزینه های تعویض بر عهده «روز بوک» خواهد بود.

امنیت اطلاعات و حریم خصوصی

اطلاعات کاربران تمامی نزد کتابفروشی اینترنتی «روز بوک» محفوظ است. نشر اطلاعات و آسیب های بعدی بر عهده هر یک از کاربر و کتابفروشی باشد باید جبران خسارت نماید.

تذکر: نام، نشانی، کد پستی و شماره تلفن همراه مشتری روی بسته ارسال شده درج می شود. «روز بوک» در قبال این مشخصات درج شده مسئولیتی ندارد.

ارسال

کاربر حتما باید مشخصات خود را با دقت به صورت صحیح وارد نماید. در صورت ورود اشتباه مشخصات و نرسیدن سفارش به دست ایشان، پرداخت هزینه ارسال دوباره به عهده مشتری خواهد بود.

هزینه دریافتی بابت ارسال بین مشتری و کتافروشی اینترنتی «روز بوک» توافقی بوده و هزینه مازاد بر ارسال بابت بسته بندی و حمل شهری می باشد.

ارسال رایگان فقط برای سفارش های بالای 300 هزار تومان می باشد.

زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتور هایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.

تغییر قیمت

ممکن است کتاب قیمت آن با قیمت سایت تغییر کرده باشد، اگر این چنین بود به سرعت با مشتری تماس گرفته خواهد شد. در صورت پذیرش مشتری مازاد قیمت پرداخت و کسر قیمت بازگشت داده خواهد شد و در صورت نپذیرفتن مشتری سفارش لغو و مبلغ آن مسترد خواهد شد.

پیامک

وضعیت سفارش علاوه بر ایمیل، از طریق پیامک به شماره همراه خریدار پیامک می شود. کاربر با خرید از کتابفروشی اینترنتی «روز بوک» قبول میکند که کلیه اطلاع رسانی های «روز بوک»، از جمله محصولات تازه ویژه و فروش های فوق الاعاده در آینده از طریق پیامک برای او ارسال گردد.

در صورت تغییر شماره تلفن همراه کاربر باید نسبت به تغییر شماره اقدام نماید.

.

حق نشر © 2020 - تمامی حقوق این سایت برای «روزبوک» محفوظ است